Pwodwi kategori
Kontakte nou

ByTune Elektwonik co, Ltd

Fabrikasyon faktori :

Add: A5 bilding, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming distri a, ZhenZhen, 518100, Lachin

Tel: 0755-27765981

Faks: 0755-8529 6631

Jeni: support@btslipring.com


Komèsyal Biwo :

Tel: + 86-755-2964 2158

Faks: + 86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Add: 6yèm etaj, C bilding, Nouvo jenerasyon; Hi-teknoloji Park, 28 distri, Bao'an, ShenZhen, 518125, Lachin

Komèsyal: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


Biwo US :

nouoffice@btslipring.com

US Atlanta

Kanada Edmonton

Moun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti

Moun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti

Modèle nimewo: BTFO-04-02 4-chanèl FORJ ak lòt fibres (2 SM ak Milimèt 2) Fibre tip: SMF28 ak 50/125um GI ak kostim 3 milimèt Fibre longè: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM, 1310/850nm Milimèt Tip connecteur: ST Atachman pèdi: < 5 dB IL varyasyon: +/-1dB Crosstalk: <-50 dB Vitès: / 200 Vibwasyon: MIL-STD-167-1A Mekanisyen enpak: Ane MIL-STD - 810G IP: IP 65 (IP68Optional)

Pwodwi detay

Moun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti
Modèl nimewo: BTFO-04-01

Manke/pèdi pa bag je/optik fibre se pou ptik siyal yo ki manke/pèdi pa bag elèktrik yo pou siyal elèktrik yo, yon mwayen pou yo pase siyal yo atravè rotation interfaces, patikilyèman lè transmission gwo nonplis done. Fibre optique bag manke/pèdi pa kenbe entresèk avantaj ki genyen fibre bout ale nan lòt bout. ByTune elektwonik ki te pwodwi fibre optique manke/pèdi pa bag depi 20 tan.

Dekri teren:4-chanèl FORJ ak lòt fibres (2 SM ak Milimèt 2)
Jan fibre de:SMF28 ak 50/125um GI ak kostim 3 milimèt
Longè optique:1m
D':SM 1310/1550nm, 1310/850nm Milimèt
Tip connecteur: SEN
Atachman pèdi:andlt, 5 dB
Varyasyon IL:+/-1dB
Crosstalk:andlt,-50 dB
Vitès: 200 /
Vibwasyon:MIL-STD-167-1A
Mekanisyen enpak:MIL-STD - 810G
IP klas:IP 65 (IP68Optional)

AparansMoun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti
Rotary •Provides couplage pou lyen fibre mòd multimode, ni moun ki pa marye
Aparèy pou bidirectionnelle •Passive
•Can pou konbine avèk nou elèktrik jipon ak idwolik yo opere
•Alternative mennen nan machine couplage ak aliye aranjman yo disponib (konsilte faktori pou tout detay konsènan spécification)
•Customized interfaces, pou ranplasman kab fibre fasil
•Can pou entegre nan konplo manke/pèdi pa bag ki ekziste
•Aluminum oubyen kay aliminyòm-
Plan •Rugged
Kè sote/kase ak Vibwasyon deMoun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti
•Bytune fibre optique manke/pèdi pa bag sipòte anwo nan syèl la pran tranble byen fò ak Vibwasyon environnements, dwe viv lontan plis pase 200,000 zè ak lyen done lontan pase 100 kilomèt optique. Inite yo ki disponib pou teste estanda militè pou pran tranble byen fò ak Vibwasyon
Posiblite aMoun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary jwenti
•Supply ak enstalasyon kliyan connecteurs espesifik ak fibres
• Personnalisation de anpil moun ki opoze configurations, kay materyèl sa yo ak attelages mennen nan machine
• Likid amalgam ak pwesyon lajan asirans pou itilize anba dlo

Pli lwen enfòmasyon, souple ou lib pou contactour k ap travay nan sales@btslipring.com



Mezi a ak tès la:


Tès 3D Concentricity tès


Bri elektrik tès Projecto

Tès entèferans Fiable kontakte tès



Hot Tags: Moun ki pa marye modèl kat chanèl fibre optique rotary antrepwiz, fè desen ak manifaktirè, yon bòn transfert, militè pri estanda, konpetitif, bon kalite garanti, siperyè apwè-sèvis, meyè kalite
Pwodwi ki
Email Us
Rechèch
ByTune Elektwonik co, Ltd